ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب فایل وطن برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت فایل وطن به ثبت برسد.
 3. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد. فایل وطن در قبال عدم پشتیبانی فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.
  • تبصره ۳-۱: ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
 4. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و فایل وطن هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول ندارد.
 5. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و … دقت فرمایید چون بعد خرید مبلغ به حساب فروشنده می رود و پس بعد از خرید محصولات هیچ عذر و بهانه ای قابل قبول نیست.
 6. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد پس در خرید دقت فرمایید. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید .
 7. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان فایل وطن و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از دانش دی ال حذف خواهد شد.
 8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 9. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، روی چندین سایت به استفاده از محصول می پردازد، فایل وطن این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند.
 10. فایل وطن هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود و فروشندگانش را در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم و مشکلات دیگر را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و فایل وطن خواهد بود.
 11. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت فایل وطن ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط فایل وطن را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد و در مواردی که قوانین نقض شود حق هیچگونه اعتراض یا تهدید را ندارد.
 12. تهدید یا هرگونه استفاه از کلمات رکیک به هر یک از اعضا تیم یا فروشندگان و یا کاربران سایت دانش دی ال و فایل وطن جرم و مطابق قانون 6 ماه تا 2 سال حبس در پی خواهد داشت.
 13. فایل وطن در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 14. خدمات فایل وطن به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای فایل وطن که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و فایل وطن هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. فایل وطن تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما یا کار نکردن محصولات) نخواهد بود.
 15. وردپرس متن باز هست و پلاگین هایی که ساخته می شود با هر آپدیتی ممکن است مشکلاتی به وجود بیاورند به همین خاطر وردپرس هم ارزان هست و هم برخی مواقع تداخل پیش میاد بنابراین این سایت و فروشندگان هیچگونه مسئولیت درباره کارکرد افزونه و قالب ها و همچنین پس از بروزرسانی ها ندارد پس قبل از هرگونه تصمیمی به این موارد توجه فرمایید زیرا به علت دانلودی بودن فایل ها امکان برگشت مبالغ وجود ندارد.
 16. استفاده از سایت به منظور قبولی تمام بند های این صفحه می باشد و تمام کاربران موظف به برسی این صفحه می باشند و فایل وطن و هیچ یک از فروشندگان هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خسارات درباره مشکل محصولات نخواهند داشت.
 17. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات فایل وطن تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه فایل وطن و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، فایل وطن حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت فایل وطن در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا فایل وطن مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت فایل وطن کنترل نماید.